Pogoda

Linki

edziennik

logoMKZMmini

kseon

ecdl

efs

etwinning

wikipedia

szkola_marzen_logo

bip

Warto zobaczyć

bobowa bobowa bobowa24 panorama rycerstwo bobtel siedliska pogorze24 wirt_cce

Statystyka

Użytkowników : 1
Artykułów : 1818
Zakładki : 87
Odsłon : 869094
Nigdy nie odkładaj na jutro tego, co można zrobić wspólnie

 
Festiwal Młodych Talentów PDF Drukuj Email
Wpisany przez Kowalska Angelika   
czwartek, 20 listopada 2014 10:19

Read moreZespół Szkół Ogólnokształcących w Bobowej organizuje konkurs na najciekawszą osobowość szkolną. W konkursie z cennymi nagrodami mogą brać udział wszyscy uczniowie naszej szkoły, którzy chcą pochwalić się swoimi talentami. Śpiew, taniec, gra aktorska, gra na instrumencie, malarstwo i inne. Więcej informacji w regulaminie.

 

REGULAMIN FESTIWALU MŁODYCH TALENTÓW

organizowanego przez Zespół Szkół Ogólnokształcących.

Poprawiony: piątek, 21 listopada 2014 11:31
Więcej…
 
ZABAWA ANDRZEJKOWA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zastępa Marta   
poniedziałek, 03 listopada 2014 22:23

Read more

ZABAWA ANDRZEJKOWA I OTRZĘSINY KLAS PIERWSZYCH

Serdecznie zapraszamy młodzież naszej szkoły wraz z sympatiami lub solo na magiczny wieczór andrzejkowy połączony z zabawą taneczną, oraz przyjęciem klas pierwszych w szeregi naszej społeczności uczniowskiej. Andrzejki szkolne odbędą się 20.11.2014 r., w godzinach od 16.30. do 22.00. (uczniowie dojeżdżający zapewniają sobie powrót do domu we własnym zakresie). 

Mile widziani na imprezie będą bobowscy gimnazjaliści

Poprawiony: poniedziałek, 17 listopada 2014 11:04
Więcej…
 
Klasy I-sze Technikum poznają tajniki zawodu. PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jamróz Marzena   
piątek, 14 listopada 2014 09:32

Read morekrak1abJak wygląda praca w restauracjach i hotelach wysokiej klasy? Odpowiedź na to pytanie uzyskali uczniowie klas I-szych podczas dwudniowych zajęć w zakładach gastronomicznych i hotelach w Krakowie. Zajęcia odbywały się w Sali Rycerskiej renomowanej restauracji Wierzynek, nowoczesnym – jednym z dwóch istniejących w Polsce hotelu PURO****, sali konferencyjnej i restauracji hotelu ANDEL'S****, a także restauracji i sali konferencyjnej hotelu CONRAD****. 

Poprawiony: piątek, 14 listopada 2014 09:41
Więcej…
 
Europejska Odznaka Jakości eTwinning PDF Drukuj Email
Wpisany przez Tokarz Dominika   
czwartek, 13 listopada 2014 09:55

Read moreProjekty eTwinning są naszą mocną stroną - kolejny z nich został wyróżniony za swoją jakość. Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za wspaniałą pracę w projekcie eTwinning "A Slice of Your Life". Oznacza to, że praca naszych uczniów i naszej szkoły została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. W projekcie zarejestrowanych było ponad 90 uczniów i nauczycieli z Francji, Polski, Ukrainy i Armenii, którzy poznawali, wymyślali, tłumaczyli przepisy oraz wykonywali kanapki, a także opowiadali o sobie, w tym o swoich nawykach żywieniowych.

Poprawiony: piątek, 14 listopada 2014 09:48
Więcej…
 
RUSZA XV EDYCJA "GÓRY GROSZA" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zastępa Marta   
poniedziałek, 10 listopada 2014 17:34

Jak co roku nasza szkoła przyłączy się do wielkiej ogólnopolskiej akcji charytatywnej "Góra Grosza", prowadzonej na rzecz dzieci z domów dziecka. Kampania ta będzie trwała od 24.11 do 5.12.2014 r. Prosimy wszystkie klasy o włączenie się w zbiórkę na ten szczytny cel. Również w tym roku dla klasy która uzbiera najwięcej pieniążków ufundowana będzie atrakcyjna nagroda. Zbierane "grosiki" prosimy deponować u skarbników klasowych, którzy powinni je policzyć i opisać (zebrana kwota, klasa). Po zakończeniu akcji pieniądze prosimy złożyć u skarbnika szkolnego, Edyty Żarnowskiej lub w sekretariacie szkoły. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród zwycięzcom odbędzie się na szkolnym apelu. Życzymy obfitych zbiorów i koleżeńskiej rywalizacji!

Samorząd Uczniowski ZSO Bobowa

Poprawiony: piątek, 14 listopada 2014 09:48
 
DZIEŃ ZDROWEGO ODŻYWIANIA PDF Drukuj Email
Wpisany przez Jabłoński Wiesław   
środa, 05 listopada 2014 23:04

Read moreW czwartek 16 października br. W naszej szkole zorganizowany został, jak corocznie, Dzień Zdrowego Odżywiania. Tematem wiodącym w tym roku była „Zdrowa kolacja". Uczniowie mieli możliwość zdegustowania dietetycznych potraw i soków przygotowanych z ekologicznych surowców. Hitem dnia była zupa warzywna z dynią, bardzo smaczne było również ciasto marchewkowe i tradycyjna szarlotka. Potrawy szybko rozeszły się wśród uczniów i nauczycieli szkoły. W menu oferowano również świeże soki (marchwiowe i jabłkowe).

Poprawiony: piątek, 14 listopada 2014 09:49
Więcej…
 
Grzegorz Babicz - powrót na "stare śmieci" PDF Drukuj Email
Wpisany przez Gołyźniak Agnieszka   
niedziela, 02 listopada 2014 23:41

Grzegorz Babicz to absolwent naszej szkoły. Ukończył Technikum w zawodzie Organizacja Usług Gastronomicznych i ze świetnym wynikiem końcowym egzaminu zawodowego uplasował się na II miejscu w województwie. Obecnie jest studentem I roku Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie na kierunku Technologia Żywności. Grzegorz jest człowiekiem wszechstronnie uzdolnionym. Zaprosiliśmy go do szkoły, aby społeczności szkolnej i lokalnej pokazać jego twórczość, którą zresztą już w szkole średniej mógł się pochwalić (wielokrotnie był zwycięzcą szkolnych konkursów plastycznych).

Read more grz2 grz3

 

Poprawiony: wtorek, 04 listopada 2014 12:31
Więcej…
 
Konkurs szopek bożonarodzeniowych PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zastępa Marta   
niedziela, 02 listopada 2014 17:39

Read moreGorlickie Centrum Kultury, oraz Muzeum "Dwory Karwacjanów i Gładyszów" w Gorlicach zaprasza młodzież i dzieci do udziału w X, jubileuszowej edycji tego konkursu. Serdecznie zapraszamy do udziału w tym konkursie, tym bardziej że w jego zeszłorocznej edycji zwycięzcą w kategorii szkół ponadgimnazjalnych okazał się utalentowany plastycznie uczeń (dzisiaj już absolwent) naszej szkoły Grzegorz Babicz.

Poprawiony: niedziela, 02 listopada 2014 17:45
Więcej…
 
Wybory do SU 2014 PDF Drukuj Email
Wpisany przez Zastępa Marta   
środa, 22 października 2014 07:52

Mamy nowy Samorząd Uczniowski!

W poniedziałek 20.10.2014 odbyły się w naszej szkole wybory do SU. Udział w nich wzięli zarówno uczniowie jak i nauczyciele. Przebiegły sprawnie i bez zakłóceń, dzięki kompetencji Komisji Wyborczej z Bogdanem Szurą na czele. Do wyborczej rywalizacji zgłosiło się pięciu uczniów: Patrycja Bara z kl. 4 BT, Krystian Gurbowicz z kl. 2 BT, Jakub Kwaśny z 2AT, Agata Pater z 1BT i Edyta Żarnowska z 3 AT. Po podliczeniu głosów nową przewodniczącą została ponownie wybrana Patrycja Bara, zastępcą został Jakub Kwaśny, a skarbnikiem Edyta Żarnowska. Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia w pracy na rzecz SU.
Więcej fotek w galerii...

Poprawiony: środa, 22 października 2014 08:00
 
« pierwszapoprzednia12345678910następnaostatnia »

Strona 1 z 35